top of page

Beton Duvar Panelleri

Demirli Beton Duvar Panel

"iç mekanlarınıza endüstriyel bir dokunuş ve çağdaş estetik katmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Hem görsel açıdan etkileyici hem de kullanışlı bir duvar kaplama çözümü sunarlar. Projelerinizin bir parçası olarak, iç mekanlarınıza modern bir atmosfer ve endüstriyel şıklık ekler"

Demirli Beton Görünümlü Duvar Paneli
Teknik Özellikleri

Demirli Beton Görünümlü Duvar Paneli Teknik Özellikleri

"Demirli Beton Görünümlü Duvar Panelleri: Demirli Beton Panel adıyla sunduğumuz bu ürün, dekoratif demirli beton duvar panellerini istediğiniz herhangi bir cepheye kolayca monte edebilmenizi sağlar. Bu paneller, tuğla duvar panelleri, dekoratif cephe panelleri ve tuğla görünümlü cephe panelleri gibi ürünlerle birlikte ofis tadilatları, cafe tadilatları ve iç mekan tadilatlarınızda hızlı sonuçlar elde etmek isteyen işletmeler ve ev sahipleri için ideal bir mimari malzemedir.

Bu paneller köpük panelleri değildir; fiberglas esaslı bir üründür ve boyanabilirler. Ayrıca, yeniden onarılabilirler ve çeşitli renk seçenekleri sunarlar.

Demirli beton görünümlü duvar panelleri, gerçek kalıp beton duvarlardan kopyalama tekniği ile üretilirler. Bu nedenle gerçek beton duvarlarla karşılaştırıldığında ayırt edilmeleri zordur. Panellerin boyanmasında doğal renkler kullanılır ve her panelin diğer panel ile desen devamlılığı bulunur.

Eğer mekanlarınıza loft tarzı bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, demirli beton görünümlü duvar panelleri tam size göre."

bottom of page