top of page

Kültür Taşı

Geçmeli Kayrak Taşı

"Doğanın benzersiz dokusunu ve estetiği bir araya getirerek mekanlarınıza karakter ve sıcaklık katmayı amaçlar. Bu özel taş türü, yıllar boyunca doğanın yavaşça şekillendirdiği yüzeyleri yansıtarak iç mekanlarda ve dış cephelerde benzersiz bir güzellik sunar. Kültür Taşları"

Geçmeli Kayrak Taşı Açıklama Metni

  • Önerilen Derz Miktarı: Derzsiz

  • Önerilen Yapıştırıcı Miktarı: 8.0 kg/m²

  • Önerilen Derz Boşluğu: Yığma ( Derz Gerekmez)

  • Kalınlık: 22 - 25 mm

  • Ağırlık Düz: 38 kg/m²

  • Kutu metrajı, derzli uygulamaya özgü olarak hesaplanmıştır. Ancak, yığma uygulama gibi farklı bir yöntem tercih edilecekse, sipariş miktarının %15 ila %25 arasında artırılması önerilir.

  • Önerilen derz ve yapıştırıcı miktarları, belirli bir derz boşluğuna göre hesaplanmıştır. Farklı bir uygulama yöntemi tercih ediliyorsa, sarf malzeme miktarı da değişebilir. Bu nedenle, projenizin gereksinimlerine uygun miktarları dikkate alarak doğru miktarda malzeme temin etmek önemlidir.

"Dekoratif Duvar Taşları ürünleri, 'Kültür Taşı' adı verilen beton esaslı malzemeden kalıplama tekniği ile özel olarak üretilir. Duvarlarınıza doğal ve estetik bir görünüm kazandırmak için tercih edebileceğiniz modellerimiz arasında Alaçatı Taş Kaplama, Fosil Kayrak Taş Kaplama, Dekoratif Taş Kaplama ürünleri, Geçmeli Kale Taşı gibi geleneksel duvar kaplama taşları veya köy evlerinin doğal görünümünü yansıtan yığma taş modeli gibi seçenekler bulunur. Ayrıca, ebatlı Kayrak Taşı Modeli ile de duvarlarınıza benzersiz bir estetik katabilirsiniz.

Normal taşlar, duvar kaplama için oldukça ağırdır. Ancak bizim ürettiğimiz Kültür Taşları, doğal taşlardan çok daha hafif olup duvara daha sağlam bir şekilde tutunur. Bu nedenle Duvarlarınızda Kültür Taşları kullanmanız daha isabetli olacaktır. Ayrıca, renk seçenekleri konusunda da geniş bir koleksiyona sahibiz ve doğada bulunmayan renkleri dahi bulabilirsiniz.

'Geçmeli Kayrak Taşı' renk seçenekleri de sunularak duvarlarınıza istediğiniz estetik ve renk uyumunu kolayca sağlayabilmeniz için size olanak tanır."

bottom of page