top of page

Kültür Tuğlası

Gent Tuğla

Gent Tuğla: Estetik ve dayanıklılığı bir araya getiren özgün tasarımıyla öne çıkan bir kültür tuğlasıdır. Bu dekoratif duvar tuğlası, mekanlara sıcaklık ve karakter katan özel bir dokunuş sunar. Gent Tuğla'nın benzersiz tasarımı, duvarlara rustik bir şıklık katmanın yanı sıra modern ve geleneksel dekorasyon tarzlarına uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Gent Tuğla Açıklama Metni

  • Önerilen Derz Miktarı: 5.0 kg/m²

  • Önerilen Yapıştırıcı Miktarı: 7.0 kg/m²

  • Önerilen Derz Boşluğu: 1,50 cm

  • Kalınlık: 12 - 15 mm

  • Ağırlık Düz: 24 kg/m²

  • Kutu metrajı, derzli uygulamaya özgü olarak hesaplanmıştır. Ancak, yığma uygulama gibi farklı bir yöntem tercih edilecekse, sipariş miktarının %15 ila %25 arasında artırılması önerilir.

  • Önerilen derz ve yapıştırıcı miktarları, belirli bir derz boşluğuna göre hesaplanmıştır. Farklı bir uygulama yöntemi tercih ediliyorsa, sarf malzeme miktarı da değişebilir. Bu nedenle, projenizin gereksinimlerine uygun miktarları dikkate alarak doğru miktarda malzeme temin etmek önemlidir.

Gent Tuğla Duvar Kaplama, duvarlarınıza antik bir görünüm kazandırır ve mekanlarınıza şıklık katarken, bu tuğla kaplama ürünleri "kültür tuğlası" olarak adlandırılan beton esaslı malzemeden özel olarak üretilir

 

Bu tuğla kaplama ürünleri, normal tuğlalardan daha hafif olmalarıyla dikkat çekerler. Kültür tuğlalarımızın dayanıklılığı ve uygulama kolaylığı, duvarlarınızı güzelleştirmenin pratik bir yolunu sunar.

Koleksiyonumuzda doğada bulunmayan renk seçenekleri bulunur, böylece duvarlarınıza özgün bir estetik kazandırabilirsiniz. Gent Tuğla, antik bir dokunuşla mekanlarınıza şıklık katar. Duvarlarınıza antik bir görünüm vermek için Gent Tuğla Duvar Kaplama'yı tercih edin. Koleksiyonumuzda benzersiz renk seçenekleri bulunur, böylece duvarlarınıza özgün bir estetik katmanız mümkün olur. Gent Tuğla Duvar Kaplama ile antik bir dokunuş ekleyin."

bottom of page