top of page

Kültür Taşı

Ledge Stone

"Zarif ve doğal güzellik: Ledge Stone Kültür Taşı, mekanlarınıza eşsiz bir doğallık ve zarafet katmak için mükemmel bir seçenektir. İç ve dış mekanlarda kullanılabilen bu özel taşlar, projelerinize benzersiz bir estetik sunar. Doğanın güzelliklerini mekanlarınıza taşımak için Ledge stone Kültür Taşı çeşitlerimizi keşfedin."

Ledge Stone Açıklama Metni

  • Önerilen Derz Miktarı: Derzsiz

  • Önerilen Yapıştırıcı Miktarı: 8.0 kg/m²

  • Önerilen Derz Boşluğu: Yığma ( Derz Gerekmez)

  • Kalınlık: 22 - 25 mm

  • Ağırlık Düz: 38 kg/m²

  • Kutu metrajı, derzli uygulamaya özgü olarak hesaplanmıştır. Ancak, yığma uygulama gibi farklı bir yöntem tercih edilecekse, sipariş miktarının %15 ila %25 arasında artırılması önerilir.

  • Önerilen derz ve yapıştırıcı miktarları, belirli bir derz boşluğuna göre hesaplanmıştır. Farklı bir uygulama yöntemi tercih ediliyorsa, sarf malzeme miktarı da değişebilir. Bu nedenle, projenizin gereksinimlerine uygun miktarları dikkate alarak doğru miktarda malzeme temin etmek önemlidir.

"Dekoratif Duvar Taşları ürünleri, 'Kültür Taşı' adı verilen beton esaslı malzemeden kalıplama tekniği ile özel olarak üretilir. Duvarlarınıza doğal ve estetik bir görünüm kazandırmak için tercih edebileceğiniz modellerimiz arasında Alaçatı Taş Kaplama, Fosil Kayrak Taş Kaplama, Dekoratif Taş Kaplama ürünleri, Geçmeli Kale Taşı gibi geleneksel duvar kaplama taşları veya köy evlerinin doğal görünümünü yansıtan yığma taş modeli gibi seçenekler bulunur. Ayrıca, ebatlı Kayrak Taşı Modeli ile de duvarlarınıza benzersiz bir estetik katabilirsiniz.

Normal taşlar, duvar kaplama için oldukça ağırdır. Ancak bizim ürettiğimiz Kültür Taşları, doğal taşlardan çok daha hafif olup duvara daha sağlam bir şekilde tutunur. Bu nedenle Duvarlarınızda Kültür Taşları kullanmanız daha isabetli olacaktır. Ayrıca, renk seçenekleri konusunda da geniş bir koleksiyona sahibiz ve doğada bulunmayan renkleri dahi bulabilirsiniz.

Ledge Stone renk seçenekleri de sunularak duvarlarınıza istediğiniz estetik ve renk uyumunu kolayca sağlayabilmeniz için size olanak tanır."

bottom of page