top of page

Kültür Taşı

Tarla Taşı

"Mekanlarınıza doğanın rustik güzelliğini ve kültür taşı özgünlüğünü katmak istiyorsanız mükemmel bir seçenektir. İç mekanlarda ve dış cephelerde kullanabileceğiniz bu özel taşlar, her türlü projenize uygun seçenekler sunar. Kendi projenizin parçası olarak, kültür taşının estetiğini ve doğal güzelliğini mekanlarınıza taşımak için bu taşları keşfedin"

Tarla Taşı Açıklama Metni

  • Önerilen Derz Miktarı: 8.0 kg / m²

  • Önerilen Yapıştırıcı Miktarı: 7.0 kg/m²

  • Önerilen Derz Boşluğu: Taşın Döşenme aralığına Göre Değişir

  • Kalınlık: 22 - 28 mm

  • Ağırlık Düz: 43 kg/m²

  • Kutu metrajı, derzli uygulamaya özgü olarak hesaplanmıştır. Ancak, yığma uygulama gibi farklı bir yöntem tercih edilecekse, sipariş miktarının %15 ila %25 arasında artırılması önerilir.

  • Önerilen derz ve yapıştırıcı miktarları, belirli bir derz boşluğuna göre hesaplanmıştır. Farklı bir uygulama yöntemi tercih ediliyorsa, sarf malzeme miktarı da değişebilir. Bu nedenle, projenizin gereksinimlerine uygun miktarları dikkate alarak doğru miktarda malzeme temin etmek önemlidir.

Tarla Taşı, geleneksel köy duvarlarının ve taş evlerin estetiğini modern mekanlara taşıyan özel bir kültür taşıdır.

Bu doğal görünümlü taş, sıcak ve rustik bir atmosfer yaratırken, mekanlara doğallık ve karakter katar. Tarla Taşı, köy yaşamının sakinliğini ve şıklığını ev veya iş yerinize getirir.

Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış olan Tarla Taşı, kendine özgü dokusu ile her tarza uyum sağlar. Bu kültür taşı, duvarlarınıza geçmişin dokusunu ve doğal güzelliğini getirirken, modern yaşamın konforunu ve şıklığını da sunar. Tarla Taşı ile mekanlarınıza sıcaklık ve karakter katın, doğal güzelliği keşfedin.

bottom of page