top of page

Taş Duvar Panel

Village Ledge Stone Duvar Panel

Taş duvar panel, Modern iç mekan tasarımının inceliklerini ve fonksiyonel estetiği bir araya getiren bir malzeme seçeneğidir. Dekoratif Duvar Kaplama Panelleri.

Village Ledge Stone Duvar Paneli
Teknik Özellikleri

Barok Tuğla Duvar Paneli ölçüleri

"Taş Duvar Panelleri: Village Ledge Stone Duvar Paneli, fiberglas, polyester ve doğal taş tozu gibi malzemelerden üretilen bir üründür. Bu dekoratif duvar paneli istenilen her türlü cepheye kolayca monte edilebilir.

Taş duvar kaplama, dekoratif cephe panelleri ve doğal taş görünümlü cephe panelleri gibi ürünler, ofis tadilatları, cafe tadilatları ve iç mekan tadilatlarınız için ideal bir seçenektir. Montajı kolay olan dekoratif duvar kaplama panelleri, işletmeler için zaman tasarrufu sağlar ve hızlı ev tadilatları için en çok tercih edilen bir mimari malzemedir.

Bu paneller, köpük panelleri değildir; fiberglas esaslı bir üründür.

Ayrıca boyanabilir ve tekrar onarılabilir bir ürün yelpazesi sunarlar. Kalıplama ile doğal ürünlerden kopyalama yöntemi ile üretilmişlerdir. Duvar kaplama panelleri, taş paneller, taş duvar panelleri, tuğla duvar panelleri, beton paneller gibi çeşitli renk seçenekleri ve duvar paneli modelleri ile sizlerin mimari ihtiyaçlarına hizmet etmektedir. Barok Tuğla Duvar Panelleri, en popüler ürünlerimizden biridir."

bottom of page